Livre numérique
Néerlandais

Het geheugenboek

Lara Avery (auteur), Tineke Funhoff (traducteur)
Public cible:
12-14 ans et plus
Het geheugenboek van Lara Avery is perfect voor fans van John Green, Jennifer Niven en Gayle Forman. De 17-jarige Sammie weet precies wat ze wil: met de hoogste cijfers haar eindexamen halen en het kleine plaatsje waar ze woont voorgoed de rug toekeren. Dan hoort ze dat ze een zeldzame ziekte heeft die haar herinneringen van haar zal stelen. En zo wordt het geheugenboek geboren. Sammie schrijft a
Titre
Het geheugenboek
Auteur
Lara Avery
Traducteur
Tineke Funhoff
Langue
Néerlandais
Langue originale
Anglais
Titre original
The memory book
Éditeur
Amsterdam: Uitgeverij Luitingh-Sijthoff, 2017
1 digitaal bestand
ISBN
9789024574063
CloudLibrary
3hwwwz9

Plusieurs formats: